En Çok Sorulanlar

BALI ADASI NEREDE?
Güney Doğu Asya ülkesi Endonezya'ya bağlı bir ada olan Bali, Küçük Sunda Adalarının en batısında yer alıyor. Batıda yine Endonezya'nın Java Adası, doğuda ise Lombok Adası arasında yer alıyor
BALI ICIN EN IDEAL ZAMAN?
Nisan ayından ekim ayına kadar çok az yağmur, düşük nem ve bol miktarda güneşin olduğu Bali'yi ziyaret etmek için en uygun zamandır. Bali yıl boyunca sicak mevsimdir. Yagisli bir donem var ama Bali'yi ziyaret etmek için yinede iyi bir zaman olabilir. daha tasarruflu bir tatil istiyorsanız en iyi aylar Mayıs, Haziran ve Ekim'dir.
BALI COK MU PAHALI?
Bali kesinlikle ucuz. Bali'ye uçak bileti almak o kadar ucuz olmasa da orada seyahat etmek, 2018 yılı itibarıyla paramızın değeri çok düşmüş olmasına rağmen hala ucuz.
BALIDE HANGI BOLGELERI TAVSIYE EDERSINIZ?
Bali'deki en sevdiğim sahil kasabaları Jimbaran (güzel kumun sessiz gerginliği, harika deniz ürünleri restoranları, lüks oteller) ve Seminyak (güzel plaj, popüler restoranlar, kaliteli oteller). En sevdiğim iç kasaba Ubud (harika sanat, kültür ve yemek; pirinç tarlaları ve kırsal çevrili).
BANA OZEL BIR TATIL PROGRAMI HAZIRLAYABILIRMIYIZ?
Evet, bize mesaj atmaniz yeterli, programinizi beraber hazirlayalim.
BALIDE HANGI RESTORANLAR DAHA IYI?
Bali'deki en iyi restoranlar La Lucciola,Kudeta,Tapas, (Seminyak), Sardine (Kerobokan) ve Mozaic (Ubud). Jimbaran Körfezi boyunca taze deniz ürünleri sunan plaj restoranları kaçırılmamalıdır.
YAGMUR SEZONUNDA BALIYE GIDILIRMI?
Bali, yıl boyunca harika bir yer ve Bali'nin ne zaman ziyaret edileceğine karar vermekte hava durumu büyük bir fark yaratmamalıdır .
BALI ICIN VIZE GEREKLIMI?
Endonezya'nın en turistik adası Bali'ye giderken vize almanıza gerek yok. 30 güne kadar olan seyahatiniz için havalimanı girişinde ayak bastı parası da ödeniyor, rahatça giriş yapabiliyorsunuz.
HANGI HAVAYOLLARI SIRKETINI TERCIH ETMELIYIM?
THY aktarmasiz direkt ucuslari ile en avantajli hava yolu sirketi,Qatar ve Singapur havayollari diger alternatifleriniz olabilir.

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox

× Nasil yardimci olalabilirim?